Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
PROGRAMY
Semináře
Lektoři
Týmy a projekty
Celosvětové programy
Newsletter
Partneři HT
Hledání...

Lektoři

Lektoři, kteří vedli nebo budou vést semináře pro Humanity´s Team:


Neal Donald Walsch - spoluzakladatel světového hnutí „Conversations with God“ a „Humanity´s Team“, nadací „Group of 1,000“ a ReCreation Foundation, sdružení School of the New Spirituality, autor bestsellerů Hovory s Bohem.


Claudia Christine Piper - současná koordinátorka mezinárodních vztahů v Německém HT. Má dlouholeté zhušenosti v oblasti poradenství.


Christian Peter Pankhurst - zakladatel metody Embracing Change a později Integration Process. Jeho metoda je založena na práci v Kruzích srdce (autora Tej Steinera). Jeho semináře zahrnují jak oblast osobního růstu, tak i růstu v rámci firemní strategie.


Ejvind Jacobsen - pořádá spolu s Thomasem Flindtem kurzy Jógy smíchu v různých firmách. Smích pomáhá zmírňovat negativní účinky stresu a zlepšuje fungování imunitního systému a firmy mají užitek z toho, že jejich zaměstnanci mají lepší vztahy se zákazníky, že se zlepšila pracovní kultura a klima nebo se zvýšila výkonnost a efektivita. Jeho Laughter At Work je součástí celosvětového hnutí Laughter Yoga.


Robert Sättler - vystudoval speciální pedagogiku a psychologii, působil čtyři roky jako herec v Horáckém divadle v Jihlavě. Od roku 2000 se podílí jako lektor na mediálních trénincích a vede semináře zaměřené na komunikaci, prezentaci, práci s emoční inteligencí a tvůrčí představivostí. Jako kouč se zaměřuje na autenticitu projevu a expanzi osobnostního rozvoje. Další informace…


Kamil Krbálek - Ilumauir - člen Humanity´s Teamu, aktivní přispěvatel mnoha internetových diskusních skupin, průvodce po stezkách duchovních.Pozitivní evoluce
 
Home Site Map