Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
PROGRAMY
Semináře
Lektoři
Týmy a projekty
Celosvětové programy
Newsletter
Partneři HT
Hledání...

Semináře

Firem a organizací, které organizují semináře, je spousta. My se snažíme dát prostor lektorům kteří ladí s myšlenkami hnutí HT a Nové spirituality. Většinou se jedná o prožitkové semináře, které se dají shrnout pod pojmy „osobní rozvoj“ a „semináře duchovního růstu“. Pozýváme lektory jak ze zahraničí, tak z Čech. A nejraději jsme, když seminář vede některý z našich členů. Každý z nás, kromě práce v Humanity´s Teamu, se věnuje i vlastnímu růstu a tak je jenom otázka času, kdy začne pociťovat potřebu předávat nabyté znalosti dál.


První velký seminář byl veden Claudií Christine Piper z Německa, s názvem „Be Who You Really Are“, v červnu 2006. Lektorka nás vedla ke svému srdci a ke svému středu, odhalit, kdo skutečně jsme a jak to můžeme projevit. Druhý seminář byl určen budoucím lektorům. Vedl ho Christian Pankhurst a nazval ho „Embracing Change“ - Obejmi změnu. Tady jsme se naučili, jak pracovat v Kruhu srdce, jak poslouchat ostatní tak, abychom je cítili a co nejvíce se s nimi propojili. A další a další semináře... většina z nich je zachycena v naší elektronické kronice.


Pokud se chcete zůčastnit některého z příštích seminářů, sledujte seznam akcí v našich aktualitách. Klikněte na danou akci a na zvláštní stránce najdete kontaktní informace. Stačí se přihlásit a po zaplacení zálohy vám rezervujeme místo. V případě zahraničních lektorů bývá seminář kompetně tlumočen, ale bude pro vás lepší, když rozumíte anglicky, protože komunikační jazyk je obvykle angličtina.


V případě že jste lektor a nabízíte téma, které by nás zajímalo, obraťte se prosím na naše zástupce. My vám pomůžeme seminář uspořádat a vás pozveme jako lektora, nebo může být seminář zcela ve vaší režii a my se ho zůčastníme jako členové. Informace o spolupráci najdete na této stránce.Pozitivní evoluce
 
Home Site Map