Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
PROGRAMY
Semináře
Lektoři
Týmy a projekty
Celosvětové programy
Newsletter
Partneři HT
Hledání...

Setkávání

V této době se na naší panetě dějí velké změny, které každý pociťujeme „na vlatní kůži“. Jde o změny nejen geopolitické, ale taktéž změny v našich životech, v našich vztazích, v našem nejbližším okolí. Nic není takové, jaké to bývalo dříve, nemáme se čeho chytit, zdá se nám, že se nemůžeme na nic spolehnout. V takových chvílích je dobré mít kolem sebe lidi, kteří s těmito změnami pracují již delší čas a vědomě je používají pro svůj život. Jsou schopni vás navést, dát vám radu, nebo jenom pohladit a podpořit vás na vaší cestě. Nikdo není lepší nebo více vyvinutý, každý máme nějaký úkol, který čaká na naší cestě právě na nás.


Setkávání členů a příznivců HT patří mezi základní formy naší práce. Setkáváme se jak na lokální úrovni, tak na celostátní a dokonce i mezinárodní. Český Humanity´s Team patří mezi nejaktivnější týmy v rámci celosvětového hnutí HT. O to se zasloužilo jak kvalitní vedení občanského sdružení, tak jednotliví členové, kteří si uvědomují, že je to na každém z nás, jak budou naše setkávání vypadat. Proto je tvorba na našich setkáních plně v rukou jeho účastníků - sami si tvoří program a celou náplň setkání. Sami sobě jsme navzájem učiteli a sami sobě jsme navzájem žáky. Takto se může celá skupina postupně vyvíjet a růst.


V aktualitách najdete termín nejbližšího setkání HT. Klikněte na danou akci a na zvláštní stránce najdete kontaktní informace. Stačí se přihlásit a pokud máte zájem přispět do programu, uveďte to do přihlášky. Nebojte se, že byste tam nikoho neznali a nebo se nějak „ztrapnili“. Pokaždé přijde několik nových lidí, kteří jsou třeba jenom zvědaví a chtějí se seznámit s podobně smýšlejícími lidmi. Přijdou na půl nebo na jeden den, a když se jim mezi námi zalíbí, zůstanou déle. Účast na jednotlivých bodech programu není povinná, takže pokud se vám některý z nich nezamlouvá, můžete se místo toho věnovat sami sobě.


Abyste si udělali představu, jak to na našich setkáních vypadá, podívejte se třeba na naši elektronickou kroniku. Co se týče mezinárodních setkání, máme z nich bohatou dokumentaci (více než 3000 fotografií a videí) na stránkách dánského HT.


Pokud si přejete, abychom přišli mezi vás a pověděli vám něco o naší organizaci a hnutí, obraťte se na naše koordinátory. Rádi přijdeme! Jsme přesvědčeni, že všichni máme společný cíl, a neměli bychom hledat to, co nás rozděluje, ale to, co nás spojuje. Každé setkání s novými lidmi nás velice obohacuje a dává nám možnost poznat barevnost tohoto světa. Budeme se těšit! Kontakt na naše zástupce najdete tady.Pozitivní evoluce
 
Home Site Map