Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ÚVOD
Nová spiritualita
Jak jsme začínali
Co nás inspiruje
Zajímavé odkazy
Partneři HT
Hledání...

Bůh, na kterého čekáme

Kniha je posledním a nejobjemnějším počinem Neala Donalda Walsche, který se proslavil již prvotní knihou Hovory s Bohem, kdy svou upřímností a důsledností ve vyjadřování problémů svých jako běžného člověka strhl mnoho čtenářů tak jako sebe.


Odpovědi, které dostává, jsou tak jasné a konkrétní, že o nich nelze pochybovat. Není otázkou, ke komu Bůh hovoří, ale kdo ho poslouchá. Každý má odpovědi v sobě.


Od běžných problémů v partnerství, práci, či finančních záležitostech se přesouvá ke globálním problémům lidstva, ekonomiky, politiky či ekologie a končí ve stylu největších mystiků naší doby, jakým byl dr. Eduard Tomáš, ukazuje, jak fascinující je pravda a jak prosté je to, čemu se tak vznešeně říká osvícení.


Dává konkrétní návrhy řešení, odmítá náboženství, ruší hřích, boří zasuté představy o starém Bohu a navrhuje vytvořit „Tým lidstva“, který vybuduje nový svět. S láskou, pochopením, zodpovědností, důsledným zachováním svobody každého člověka, s Pravdou.


Kniha „Bůh, na kterého čekáme“, jež se v originále nazývá Tomorrow’s God neboli Zítřejší Bůh, shrnuje poselství předcházejících knih tak, že ji může číst i člověk, který předešlé knihy nezná, navíc je zdokonaluje a předkládá ohromující předpověď vznikajícího nového světa.


Přesně definuje staré postoje starého Boha, které nám brání ve štěstí, ukazuje nového postoje nového Boha, jež nikoho neodsuzuje, zmiňuje aktuální světové události a slovo Bůh důrazně ztotožňuje se slovem Život. Pokaždé, čtete-li Bůh, můžete ho číst jako Život – efekt je fascinující.


Je to křišťálové poselství, nepopiratelná šance na zachování světa. A přestože jsou některé pasáže, v nichž nabízí konkrétní řešení ekonomických a jiných problémů podané poněkud naivním způsobem, upřímnému člověku musí být jasné, že jsou v podstatě správné a zneužitelné jen demagogií. Leťte s námi…


(vydala Pragma v r.2004 v Praze, 372 stran, 240,-Kč)

Dalibor NovákPozitivní evoluce
 
Home Site Map