Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ÚVOD
Nová spiritualita
Jak jsme začínali
Co nás inspiruje
Zajímavé odkazy
Partneři HT
Hledání...

Co už jsme udělali my

Nastudovali jsme řadu knih, které hovoří o Nové Spiritualitě, počínaje knihami Neala Donalda Walsche a vyzkoušeli jejich zázračnou sílu jako i neúspěchy vyplývající z povrchního přístupu.


Bibianka Voroňáková pozvala do ČR autora Hovorů s Bohem Neala Donalda Walsche a zorganizovala jeho přednášku. Úkol to byl opravdu nesnadný, obzvláště pod palbou podezření a odsouzení za údajný komerční smysl akce, ale umožnil vlastně českému HT vzniknout.


Naši koordinátoři, prvně Žanetka Jacobsen (tehdy Najdeková), pak Markétka Bühler (tehdy Pospěšilová) a Ladislav László, se za nás účastní celosvětových setkání HT, reprezentují nás a sbírají zkušenosti a potřebné informace. Společnými silami jsme dokázali sesbírat mezi sebou a našimi příznivci většinu financí pro tyto cesty.


Vytvořili jsme tyto webové stránky, pro něž jsme přeložili řadu dokumentů z angličtiny. Je to naše první velké dítě.


Vytvořili jsme pět místních skupinek HT, a to v Praze, Brně, Ostravě, Liberci a Mladé Boleslavi. Scházíme se již několik let.


Uspořádali jsme několik celorepublikových setkání, jakož i vzdělávacích seminářů, různých besed a podobně. Seznam pořádaných akcí, který postupně doplňujeme, najdete tady.Pozitivní evoluce
 
Home Site Map