Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ÚVOD
Nová spiritualita
Jak jsme začínali
Co nás inspiruje
Zajímavé odkazy
Partneři HT
Hledání...

Co už udělali před námi

Neale Donald Walsch zakusil dno, začal se ptát a dostávat odpovědi ze zdroje, kterému říká Bůh. Napsal pak řadu knih, které z neznámého autora udělaly autora světových bestsellerů, jehož knihy byly přeloženy do 27 jazyků a prodávají se ve 30-ti zemích světa (celkem se dosud po celém světě prodalo 15 miliónu výtisků těchto knih)*.


Neale Donald Walsch vytvořil nadaci Hovorů s Bohem - HsB (Conversations with God Foundation - CwG), později přejmenovanou na nadaci Vnitřní proměny (ReCreation Foundation), která vzdělává a pomáhá lidem po celém světě. Následně pak založil hnutí Humanity’s Team a řekl: teď se starejte vy. HT se zabývá podobnými aktivitami jako nadace, ale „maluje silnější štětcem“ - říká N.D.Walsche - a zahrnuje mnohem více lidí, knih a možností. Autor nechce být vůdcem hnutí, aby toto nebylo na něm závislé.


Lidé nezávisle na sobě vytvořili početné skupinky po celém světě. Národních koordinátorů (1 koordinátor na 1 stát) je již přes 50!* Lidé se pravidelně schází ve svých čtvrtích, městech a státech, navíc však i na mezinárodní úrovni, kam vysílají své koordinátory.


Lokální skupiny si vytvořili své webové stránky - dostanete se na ně přímo z našeho webu pomocí výběrového políčka „Mezinárodní stránky“. V některých zemích již vybudovali centra HT, která poskytují zázemí pro všechny lidi a aktivity, jež uskutečňují sdělení Nové spirituality.


Světový Humanity’s Team podporuje a financuje účast na seminářích a programech společných pro nadaci HsB, jako jsou Oslava života (Celebration of Life) a Pracovní programy, sestavené tak, aby daly lidem dovednost žít a učit sdělení Nové spirituality. Bližší informace o celosvětových programech najdete na světových stránkách www.humanitysteam.org.


* Pozn.: stav z přelomu roku 2006/2007Pozitivní evoluce
 
Home Site Map