Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ZAPOJTE SE
Projekty, výzvy
Volné pozice
Přihláška k HT
Spolupráce s HT
Informace pro sponzory
Bankovní informace
Transparentní účet
Partneři HT
Hledání...

Mezinárodní den jednoty - text petice

DEKLARACE SVĚTOVÉ JEDNOTY


Tato petice deklaruje následující:


Aby lidstvo dokázalo úspěšně projít 21. stoletím, duch jednoty musí být kultivován v srdcích všech národů a lidí.


Musí být položen základ toho, aby každý národ mohl růst a prosperovat jednotlivě, ale také kolektivně v rámci dnešního, vzájemně provázaného globálního společenství.


Úspěšná budoucnost pro všechny národy i jejich obyvatele závisí na posílení našich vzájemných vazeb jakožto lidských bytostí, a současně na ctění našich vzájemných rozdílů.


K vytvoření zdravého globálního životního prostoru tak, aby všechny státy dokázaly překonat své problémy, musíme všichni uznat, že jsme se zmýlili, že máme všichni nějaké chyby a nikdo není dokonalý, ale na druhé straně, každý máme nějaké kulturní dary – písně a příběhy k vzájemnému sdílení.


Nechť poznáme a vážíme si těchto darů. Nechť oslavujeme bohatství naší rozdílnosti a toužíme učit se jeden od druhého v atmosféře otevřenosti, důvěry a respektu.


Petice:


My, lidé této planety, členové jedné globální rodiny, deklarujeme naši jednotu a toužíme ji ctít ustanovením mezinárodně uznaného “Dne světové jednoty” – dne, kdy budeme společně oslavovat rozdílnost naší lidské rodiny..


Cíl: Předat 1 000 000 podpisů z každého státu na světě.


Připojte svůj podpisPozitivní evoluce
 
Home Site Map