Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ZAPOJTE SE
Projekty, výzvy
Volné pozice
Přihláška k HT
Spolupráce s HT
Informace pro sponzory
Bankovní informace
Transparentní účet
Partneři HT
Hledání...

Mezinárodní den jednoty - příloha

MILION PODPISŮ K USTANOVENÍ “DNE SVĚTOVÉ JEDNOTY”


Nejdražší podporovatelé Humanity’s Teamu,


Když se blíže podíváte na naši organizaci, uvědomíte si, že jsme vskutku především hnutí za občanská práva duše. Naším hlavním účelem je sdílet a uplatňovat princip naší Jednoty - Jednoty se sebou navzájem, s Bohem a se životem na globální úrovni tak, aby se chování lidstva změnilo způsobem, který tomu odpovídá.


Věříme, že lidé trpí kvůli svým přesvědčením - přesvědčením o tom, že jsme od sebe navzájem a od všeho kolem nás odděleni. Humanity’s Team považuje sám sebe za vedoucího nositele poselství Jednoty, a proto zahájil šestiletou kampaň zvyšování povědomí o tomto poselství. Kampaň završí mezinárodní Happening Jednoty plánovaný na rok 2012.


V následujících pěti letech budeme pokládat silné základy pro to, aby se toto poselství bylo slyšet i po roce 2012 a aby směřovalo k vytvoření nového, krásného světa pro naše děti a i jejich děti.


Proto oficiálně podporujeme petici kladoucí si za cíl, aby Organizace spojených národů vyhlásila jeden konkrétní den v roce za Den světové jednoty, který bude vyhrazen k uvědomění tohoto poselství:

  • den, který bude uznán jednotlivci, komunitami i celými národy na světě
  • den, kdy budeme společně oslavovat a radovat se z bohaté kulturní odlišnosti naší lidské rodiny
  • den, který nám pomůže položit základy, na kterých mohou budoucí generace postavit svět, ve kterém se k našim vzájemným rozdílům přistupuje s respektem a láskou
  • den, kdy bok po boku a ruku v ruce prohlásíme, že jsme jednou globální rodinou! Že všichni jsme jedno!


Snažíme se získat milion podpisů! Vyzýváme vás, abyste podpořili vaším podpisem petici za “Den světové jednoty” vyhlášený OSN. Prosím připojte se k této petici ještě dnes! Přidejte své jméno k tisícům dalších ze 192 zemí světa a řekněte o petici svým známým a přátelům!


Při této příležitosti navštivte také mezinárodní stránky Humanity´s Teamu. PROSÍM ujistěte se, že jste v databázi těch, kteří od nás pravidelně dostávají zpravodaj s novinkami o globálních aktivitách a duchovním aktivismu HT.


Děkujeme milionu!


Anna-Mari Pieterse, národní koordinátorka pro Jižní Afriku,

Gabriel Avruj, národní koordinátor ArgentinyPozitivní evoluce
 
Home Site Map