Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ZAPOJTE SE
Projekty, výzvy
Volné pozice
Přihláška k HT
Spolupráce s HT
Informace pro sponzory
Bankovní informace
Transparentní účet
Partneři HT
Hledání...

Mezinárodní den jednoty - výzva

Nejdražší rodino Jednoty,


v nejbližší době se v HT chystá mnoho vzrušujících věcí. Vstupujeme do šestileté kampaně “Procitání k jednotě”, která byla již dříve letos zahájena naším mezinárodním, 39denním turné a v rámci které se nyní chystá řada akcí v jednotlivých zemích HT. Celou kampaň má následně završit velkolepý mezinárodní happening plánovaný na rok 2012.


Iniciativa, kterou bychom vám zde rádi představili, je součástí této kampaně. Jejím cílem je to, aby Organizace spojených národů vyhradila jeden konkrétní den v roce za “Den světové jednoty”. Věříme, že nás OSN podpoří, pokud získáme dostatek podpisů.


Prosím podívejte se na text petice a pokud s ní souhlasíte, podpořte ji svým podpisem.


Humanity’s Team oficiálně podporuje tuto petici a chce oslovit co nejvíce lidí s prosbou o jejich podpis. V příloze můžete najít dopis s bližšími informacemi, který můžete poslat všem vašim známým z okruhu Humanity’s Teamu i jiným přátelům. Může to být také zajímavou výzvou pro vás – výzvou k rozšíření vaší databáze kontaktů o ostatní podobně smýšlející jednotlivce a organizace. U národních Humanity’s Teamů je zde také možnost spojit se s místními hudebníky a uspořádat např. hudební soutěž Jednoty. Tato soutěž může být pak zdrojem propagace HT stejně jako způsob, jak pro něj získat dodatečné finance. Jakékoliv kreativní nápady v tomto směru jsou vítány. Prosím sdílejte je s Georgem Lockettem, vedoucím pracovní skupiny zábavy pro Humanity’s Team na george.lockett@virgin.net.


Prosím přepošlete tento materiál co nejvíce lidem právě teď a vyzvěte je, aby udělali to samé. Tato výzva je také umístěna na úvodní stránce našich webových stránek www.humanitysteamsa.org.


Děkujeme vám!


V jednotě Vaše

Anna-Mari Pieterse, národní koordinátorka pro Jižní Afriku,

Gabriel Avruj, národní koordinátor ArgentinyPozitivní evoluce
 
Home Site Map