Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
 
 
ZAPOJTE SE
Projekty, výzvy
Volné pozice
Přihláška k HT
Spolupráce s HT
Informace pro sponzory
Bankovní informace
Transparentní účet
Partneři HT
Hledání...

Love Tour 2008

For English click here
Radostný den HTýmoví přátelé!


Ještě stále máme v živé paměti prožitky z evropské Hurá Tramtadadá / HT Love Tour 2007 (více na www.unconditionallovetour.eu) a už nám vrcholí přípravy na tu letošní. Ta se tentokrát koná v nadcházejících letních měsících červen a červenec. Posádka, opět převážně evropská :-) (CZ, DK, GB, CH, USA), bude projíždět a prezentovat HT v USA a Kanadě.


Mottem této akce je:


Všichni jsme součástí jednoho celku - pojďme to prožít!


Během těchto dvou měsíců chceme uspořádat každý týden jednu prožitkovou akci, naplněnou radostí, zábavou, jógou smíchu, tancem, hrami, uličkou lásky apod. Více se dozvíte na anglických stránkách www.lovetour2008.org


Záměrem této akce je společně prožít, sdílet a demonstrovat, že všichni můžeme tvořit a žít v harmonickém světě. A samozřejmě, i když víme, že celá Tour je o nás, jako ostatně vše v našich životech, přejeme si na naší cestě potkat a oslovit co nejvíce lidí, kteří také chtějí Být tou změnou, kterou tady na Zemi chceme žít.


Pokud s Vámi tato akce rezonuje a chtěli byste nás podpořit, jsme Vám velice vděčni. Tyto prostředky využijeme na pronájem obytného karavanu, pohonné hmoty, pojištění, technické zázemí, podporu místních akcí a na další náklady spojené s vlastním pořádáním.


Číslo účtu pro zasílání je: 2276872001/5500

Jako zprávu pro příjemce uveďte: Love Tour 2008


Pokud máte založen účet PayPal, není nic jednoduššího než poslat vámi určenou částku přes PayPal:Pokud znáte někoho, s kým tuto informaci můžete dále sdílet, přeposlat jí - prosím - do toho ! :-))


Mnohokrát Vám děkujeme za Váš čas a případnou akci spojenou s touto Láskyplnou jízdou!
Pokud máte zájem o další informace, kontaktujte prosím:


Markétu Potměšilovou (ČR): marketa.potmesilova@post.cz

Nancy Seymour (USA): nancy.seymour@humanitysteam.org

Ejvind Jacobsen (Evropa): ejvind.jacobsen@humanitysteam.orgPozitivní evoluce
 
Home Site Map