Flash Presentation
ÚVOD O NÁS AKTUÁLNĚ PROGRAMY ZAPOJTE SE KONTAKTY
Hnutí za občanská práva duše
Přestaňme hledat lepší svět, začněme jej tvořit!
 
ÚVOD
Nová spiritualita
Jak jsme začínali
Co nás inspiruje
Zajímavé odkazy
Partneři HT
Hledání...

Vítejte na stránkách Humanity´s Team - Česká republika

Cílem Humanity´s Teamu je vytvořit prostředí pro lidi, kteří chtějí svobodně prožívat sami sebe tak, jak cítí v hloubi svého srdce. I když žijeme ve společnosti, která si postavila různá omezení ve formě zákonů, morálky a náboženství, poskytuje dostatek prostoru pro naše sebevyjádření. Chce to jen chtít začít dělat něco jinak.


Na začátku jsme se nechali inspirovat myšlenkami z knihy „Hovory s bohem“ od N.D.Walsche. Nadchla nás představa, že bychom mohli uskutečnit svoje nejkrásnější sny o tom, jak prožít život. Proto jsme se připojili k celosvětovému hnutí Humanity´s Team.


Abychom se mohli začlenit do společnosti s právním rámcem, organizovat akce pro veřejnost a přijímat sponzorské dary, založili jsme občanské sdružení. Tyto stránky slouží jak pro podporu tohoto sdružení, tak pro příznivce nezávislého hnutí.


Členem hnutí se může stát každý, koho oslovují myšlenky Nové spirituality. Nemusí se nijak registrovat, stejně tak přístup na naše akce není ničím podmíněn. Členem občanského sdružení se může stát každý, kdo dovršil věk 18 let nebo dodal písemný souhlas zákonných zástupců, doručil svoji písemnou přihlášku zástupci HT a podporuje činnost HT ČR libovolnou finanční částkou měsíčně převodem na bankovní účet HT ČR.


Přihláška k HT ČR

Stanovy HT ČR

Bankovní informace

Fakturační údaje

Transparentní účet

Naše weby


Humanity´s Team je společenství lidí vytvářející svobodný prostor pro vyjádření toho, kým jsme. Podporuje jedinečnost každého a staví na tom, co je pro nás společné. Spojuje nás vzájemná laskavost, radost a respekt. Aktivity HT nám pomáhají k vědomému a harmonickému životu.Pozitivní evoluce
 
Home Site Map